Понеділок, 23.10.2017

Вебінари

Вебінар за темою: «Науково-методичний супровід реалізації концепції Нової української школи»

Перегляди: 86
webinar 222 серпня 2017 року проректором КВНЗ «ДОІППО» Ватковської М.Г. спільно з навчально-методичним відділом організації неперервного навчання керівних кадрів проведено вебінар за темою: «Науково-методичний супровід реалізації концепції Нової української школи». У роботі вебінару взяли участь науково-педагогічні працівники інституту.
У ході роботи наради наголошено на зміні пріоритетів та напрямків в умовах становлення нової української школи, окреслено шляхи співпраці методичних служб із ДОІППО, визначено сучасні підходи до управління розвитком професійної компетентності керівника, теоретичні та практичні засади формування системи моніторингу якості освіти, зроблено акценти на психологічній компетентності керівника нової української школи, ознайомлено з проектом стандарту початкової школи та основними напрямками виховання дітей та молоді в умовах нових стандартів освіти, визначено пріоритетні завдання на новий навчальний рік .
Із записом вебінару можна ознайомитись за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=LtTfDOEyB8s

Матеріали серпневих нарад 2017 з моніторингу якості освіти.

Перегляди: 63
webinar 221 серпня 2017 року відділом моніторингу якості освіти КВНЗ «ДОІППО» проведено вебінар за темою: «Система моніторингу загальної середньої освіти – умова забезпечення її якості».У роботі вебінару взяли участь фахівці-координатори міського, районного рівнів, ОТГ з питань моніторингу якості освіти.
Змістовними та цікавими були виступи Шахманцир Оксани Василівни, заступника директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. №28 Криворізької міської ради, Бондаренко Олени Олександрівни, заступника директора з навчально-виховної роботи НВО-ліцею НІТ Кам’янської міської ради, Лобанової Світлани Василівни, директора Оленівської ЗОШ І-ІІІ ст. Магдалинівської райдержадміністрації.
У ході роботи наради окреслено теоретичні засади формування системи моніторингу якості освіти та практичної спрямованості його основних напрямів, визначено пріоритетні завдання на новий навчальний рік в умовах реформування системи загальної середньої освіти.
Із записом вебінару можна ознайомитись за посиланням: http://webconnect.dp.ua/p4iciawxqku/

ВЕБІНАР 6.06.2017 року

Перегляди: 153
webinar 26.06.2017 проведено Організаційний вебінар з керівниками методичних служб, представниками територіальних громад  з питань підготовки і проведення серпневих методичних нарад
Переглянути запис вебінару можна за посиланням:
http://webconnect.dp.ua/p3oxcmmupil/
Вкладення:
Скачати цей файл (Вебінар.серлн нар17.ppt)Вебінар.серлн нар17.ppt418 kB

Обласний науково-практичний семінар «Теоретико-практичні аспекти організації виховної діяльності на основі моніторингових досліджень»

Перегляди: 142
10252017 1Навчально-методичний відділ моніторингу якості освіти КВНЗ «ДОІППО» повідомляє, що 04.05.2017 року у формі вебінару відбувся обласний науково-практичний семінар «Теоретико-практичні аспекти організації виховної діяльності на основі моніторингових досліджень» (з досвіду роботи освітян Покровського району). У роботі вебінару взяли участь районні, міські координатори з питань моніторингу, координатори з питань моніторингу ОТГ, методисти з питань виховної роботи, заступники директорів з навчально-виховної роботи та (або) заступники директорів з виховної роботи.
Доповідачами на вебінарі були представники районного методичного кабінету Шапран Людмила Федорівна,Кучерява Марина Володимирівна та освітяни Покровського району.
Під час проведення вебінару обговорено основні питання за визначеною тематикою.
Із записом вебінару можна ознайомитись за посиланням http://webconnect.dp.ua/p7ek81cpheq/.

Громадянські компетентності: європейський досвід для України

Перегляди: 136
webinarВідповідно до плану роботи КВНЗ «ДОІППО», наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації та в рамках заходів приурочених до Дня Європи в Україні на базі інституту, кафедрою освітнього менеджменту було проведено 19.04.2017 року вебінар на тему «Громадянські компетентності: європейський досвід для України».
Вебінар проводив старший викладач кафедри освітнього менеджменту КВНЗ «ДОІППО» Безена Іван Михайлович, технічне забезпечення заходу здійснював науковий співробітник інституту Дзиговський Михайло Сергійович. У вебінарі приймали участь: методисти Методичних кабінетів міст та районів, директори та заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів, вчителі, які викладають навчальний предмет «Європейський вибір».
На вебінар було винесено ряд питань для обговорення, а саме: досвід європейської шкільної освіти з розвитку громадянських компетентностей; організація методичної роботи в педагогічному колективі щодо формування громадянських компетентностей у школярів загальноосвітнього навчального закладу; про освітньо-виховні заходи, які можна провести в контексті формування громадянських компетентностей; «Рекомендація 2006/962/ЄС Європейського Парламенту та Ради (ЄС) «Про основні компетенції для навчання протягом усього життя» від 18 грудня 2006 року; тощо.
За підсумками вебінару було надано рекомендації про можливі заходи та завдання щодо формування громадянських компетентностей у школярів.
Старший викладач кафедри
освітнього менеджменту
І.БЕЗЕНА