П'ятниця, 18.08.2017

Українська мова і література

Підручники нового покоління

Перегляди: 191
Нещодавно для вчителів української мови і літератури був організований семінар-практикум – зустріч з авторами нових підручників з української мови і літератури. Перед семінаром, як і перед будь-яким заходом, була проведена велика підготовча робота. Були відпрацьовані форми, види, прийоми навчальної роботи авторів підручників з учителями, адже незабаром педагогам доведеться робити непростий вибір – замовляти нові підручники для учнів 9-их класів. Цьогоріч філологи матимуть підручники з української мови дев’яти авторів, а з української літератури – семи авторів та авторських колективів.

Детальніше...

Про результати проведення обласної олімпіади з української мови і літератури (27.01.2017)

Перегляди: 358
27 січня 2017 року в Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася обласна олімпіада з української мови і літератури. ЇЇ учасниками стали 145 учнів 9-11 класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів та ПТНЗ (за рейтингом – 142).
Урочисте відкриття олімпіади відбулося в актовій залі ДОІППО. Учасників ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади привітали Лідія Володимирівна Вознюк,  голова журі олімпіади, доцент кафедри освітнього менеджменту ДОІППО, кандидат педагогічних наук та Антоніна Антонівна Сергієнко, голова оргкомітету олімпіади, завідувач кафедри гуманітарної освіти ДОІППО, кандидат педагогічних наук. Голова оргкомітету представила членів журі олімпіади із різних районів та міст області.

Детальніше...

Відбувся обласний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Перегляди: 329
15 січня 2017 року на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для учнів 5-11класів загальноосвітніх навчальних закладів, учнів професійно-технічних училищ, студентів вищих навчальних закладів І-ІVрівнів акредитації. На конкурс прибули переможці міських та районних етапів, творчі, обдаровані особистості, справжні патріоти України.

Детальніше...

VI Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок»

Перегляди: 660
5-6 жовтня 2016 року у місті Вінниці за підтримки Міністерства освіти і науки України, Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України відбувся VI Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок», до якого цілий рік готувалися представники наукової еліти та управлінсько-методичної служби, учителі-практики та члени творчих груп із впровадження технології ОЗОН (особистісно зорієнтоване навчання).

Детальніше...

Про проведення заходів із відзначення у 2016 році пам'ятних дат – 160-річчя від дня народження та 100-річчя від дня смерті Івана Франка

Перегляди: 407
З метою вшанування пам'яті видатного українського письменника, вченого та громадського діяча Івана Яковича Франка, популяризації його літературної, публіцистичної, наукової спадщини, зважаючи на його вагомий внесок у становлення української нації, а також з нагоди відзначення у 2016 році пам'ятних дат – 160-річчя від дня народження та 100-річчя від дня смерті Івана Франка та на виконання Указу Президента України №687/2015 від 8 грудня 2015 року «Про вшанування пам'яті Івана Франка» Кабінетом Міністрів України підготоване розпорядження №120-р від 18 лютого 2016 р. «Про затвердження плану з підготовки та проведення заходів, присвячених ушануванню пам’яті Івана Франка».

Детальніше...

Повідомляємо про наші досягнення

Перегляди: 347
21 квітня 2016 року в м. Каневі біля пам’ятника Кобзарю на Тарасовій горі було нагороджено переможців VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Замковий Ігор, учень 7 класу Партизанської СЗШ Дніпропетровського району Дніпропетровської області (учитель Береза Вікторія Віталіївна), за І місце в конкурсі отримав диплом І ступеня і річну стипендію Президента України.
Щиро вітаємо наших переможців!

Щедрий філологічний ужинок

Перегляди: 561
Березень-квітень – це місяці найбільш урожайні для творчої шкільної спільноти, це дні, коли підсумовуємо результати Всеукраїнських конкурсів та олімпіад. Цьогоріч маємо чим і ким гордитися!
На Всеукраїнській олімпіаді з української мови і літератури команда Дніпропетровської області отримала 5 дипломів переможців:
Шевченко Анастасія Олександрівна, учениця 8 класу комунального закладу «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія №39 м.Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради – (ІІ місце).
Шевченко Катерина Євгенівна, учениця 8 класу комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 92» школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дніпропетровської міської ради – (ІІ місце).

Детальніше...

Підсумки вебінару для вчителів української мови і літератури

Перегляди: 700
19012016 1Вітаю колег-філологів, гуманітаріїв, методистів – усіх, хто був з нами під час проведення нашого І вебінару з проблем української мови і літератури. Переглянула ще раз вебінар, який уже розміщений на сайті ДОІППО у розділі «Вебінари» (і ви його теж можете прослухати та рекомендувати своїм колегам, які не змогли вийти з нами на прямий зв'язок), знову пережила позитивні емоції від відчуття вашої єдності, небайдужості, зацікавленості нашою спільною справою. Дуже вдячна, дорогі колеги, за щирі слова і розуміння того, як нам потрібна ваша підтримка!
Побачила активність колег з м.Марганця (дякую, Алло Миколаївно!), Новомосковського району (спасибі, Таміло Дмитрівно!), Томаківського району (Віро Іванівно, Ви наша помічниця!), і Солонянського, Софіївського, Васильківського, Верхньодніпровського районів. Усіх бачила! Дя-ку-ю!
Вкладення:
Скачати цей файл (21012016_1.pdf)Запитання на вебінарі140 kB

Детальніше...