Понеділок, 23.10.2017

Трудове навчання, технології

Обласний семінар-практикум «Інноваційна діяльність вчителя трудового навчання»

Перегляди: 1092
27 листопада 2014 року на базі середньої загальноосвітньої школи № 78 м. Дніпропетровська проходив обласний семінар-практикум для керівників методичних об’єднань вчителів трудового навчання області проблеми «Інноваційна діяльність вчителя трудового навчання».

Найважливішою цінністю сучасного світу визнається освіта. Актуальний стан суспільної самоорганізації характеризується лише стабільністю стрімких змін у різних сферах життя, інформаційним вибухом, поляризацією соціальних явищ, прискоренням темпів науково-технологічної революції. Специфіка даного часового зрізу, на відміну від попереднього – виконавчо-репродуктивного, характеризується як креативно-діяльнісний, що вимагає від педагога активної життєвої та професійної позиції, готовності до постійного самовдосконалення.
Учитель є і залишається ключовою фігурою, посередником між суспільством та підростаючим поколінням. Володіти педагогічною професією означає мати багатокомпонентний склад інтегративних професійних якостей, що забезпечують адекватне реагування до змін культурно-технологічного середовища, усвідомлення вчителем своєї ролі, місії, смислу своєї педагогічної діяльності, оволодіння новими способами дій.
Кількість присутніх: 33 керівників методичних об’єднань області.

Детальніше...