Четвер, 23.11.2017

Російська мова та зарубіжна література

ФІНАЛІСТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МАРАФОНУ “БЛАГОДІЙНЕ ЧИТАННЯ – 2016 року!»

Номінація «Клас», 8 клас
1.КЗ «СЗШ№2» м. Покров Дніпропетровської області, вчитель Горлова Т.А.
2.КЗ «Гімназія №172» м. Харків, вчитель Стадник О.М.
3.КЗ «СЗШ№1» м. Синельникове, вчитель Рябова Є.Ф.
4.КЗ «СЗШ№124» м. Кривий Ріг, вчитель Чепель Т.К.
5. КЗ «НВК№130» . Дніпро, вчитель Музиченко Л. І.
6. КЗ «Центрально- міська гімназія», м.Кривого Рогу,  вчитель Рудометова О.В.
Номінація «Особистий залік», 8 клас
1.Гамазинська Лілія, КЗ «НВК гімназія №11», м. Кам’янське, вчитель Трусова Л.Б.
2.Журавльов Нікіта, КЗ «СЗШ№3» м. Маріуполь, вчитель Полікарпова Т.В.
3.Єрофеєв Владислав, КЗ «СЗШ№23», м. Кривий Ріг, вчитель Каплун Т.М.
4.Скоробогач Владислав, КЗ « СЗШ№30», м. Кам’янське, вчитель Щелочиліна С.М., Скуріхіна  Т.П.
5.Дягилев Костянтин,КЗ «Колегіум - школа №1» м. Маріуполь, вчитель Ісаченко Л.Б.
6.Завадська Катерина, КЗ « СЗШ№44», м. Маріуполь, вчитель Койчева А.М.
7.Фишман Аріна, КЗ «СЗШ№21» м. Кам’янське, вчитель Головаха Л.М.
8.Матвєєва Анна,  КЗ «Гімназія - школа №27» м. Маріуполь, вчитель Голущак О.А.
9.Ведьмідська Дар’я, КЗ “СЗШ№2»  Широківський район Дніпропетровської області, вчитель Твердохлєбова Т.В.         
Номінація «КЛАС», 7 клас
1.КЗ «Марганецька гуманітарна гімназія ім.Шевченка» м. Марганець, вчитель Лавруша Г.О.
2.КЗ «НВК №14» м. Маріуполь, вчитель Никитович Т.О., Шувалова О.Ю.
3.КЗ «Гуманітарно – технічний ліцей №129» м. Кривий Ріг.
4.КЗ «СЗШ№63» м. Маріуполь, вчитель Сабадаш Л.В.
5.КЗ «Гімназія №47» м. Запоріжжя, вчитель  Лук’яненко Ю.В., Шишова В.В., Щур А.Ф.
Номінація «ОСОБИСТИЙ ЗАЛІК»
1.Козак Дар’я, КЗ «НВК гімназія №11», м. Кам’янське, вчитель Трусова Л.Б.
2.Балинська Анастасія, КЗ «СЗШ№44», м. Маріуполь, вчитель Койчева А.М.
3.Радковська Дар’я, КЗ “СЗШ№2» с.м.т. Широке Дніпропетровської області, вчитель Тимофеєва В.О.
4.Клюєва Катерина, КЗ «СЗШ№103», м. Кривий Ріг, вчитель Зубенко Т.В.
5.Аляб’єва Дар’я, КЗ “СЗШ№30», м. Кам’янське, вчитель    Щелочиліна С.М., Скуріхіна  Т.П.
6.Желтов Денис, КЗ «СЗШ№28» м. Гродно Білорусь, вчитель Гулич О.В.Н.
Номінація «КЛАС»,  6 клас
1. КЗ «СЗШ№63», м. Маріуполь, вчитель  Сабадаш Л.В.
2. КЗ «СЗШ№1» с. Жеребкове Одеської області, вчитель Рудакова Л.М.
3. КЗ «Рибинська ОШ» Волноваський район Донецької області, вчитель Афоніна Н.В.
4.КЗ «СЗШ№9» м. Кам’янське, вчитель Усик І.О., Сава О.Ю.
5.КЗ «Гімназія №47» м. Запоріжжя, вчитель  Лук’яненко Ю.В., Шишова           В.В., Щур А.Ф.
6.КЗ «СЗШ№3» м. Маріуполь , вчитель Харченко С.С., Полікарпова Т.В.
Номінація «ОСОБИСТИЙ ЗАЛІК», 6 клас
1. Філіпов Іван,КЗ «СЗШ№45», м.Дніпро, вчитель Білоусова Т.О.
2.Баранюк Наталія,КЗ «СЗШ№23» м. Кривий Ріг, вчитель Каплун Т.М.
3.Романенко Вікторія , КЗ «Центрально- міська гімназія», вчитель Рудометова О.В.
4.Кравчук Юлія, КЗ «СЗШ№2» с.м.т. Широке Дніпропетровської області,вчитель Твердохлєбова Т.В.
5.Мочалова Поліна,КЗ «Петропавлівська СЗШ№2»  Дніпропетровської області, вчитель Земляна Л.В.
6.Цомай Сергій , КЗ «СЗШ№23», м. Кривий Ріг, вчитель Каплун Т.М.
7.Азерський Максим, КЗ «СЗШ№28», м. Гродно, Білорусь
8.Тахтарова Марія, КЗ «СЗШ№45», м. Дніпро, вчитель Білоусова Т.О.
Номінація «КЛАС», 5 КЛАС
1.КЗ «Гімназія – школа №27» м. Маріуполь, вчитель Голущак О.А.
2.КЗ « Петропавлівська СЗШ№2» Дніпропетровської області, вчитель Цимбал О.І., 4 клас
3. КЗ «Гімназія №47» м. Запоріжжя, вчитель  Лук’яненко Ю.В., Шишова           В.В., Щур А.Ф.
4.КЗ «НВК№14» м. Маріуполь,  вчитель Никитович Т.О., Шувалова О.Ю.
5.КЗ «СЗШ№9», м. Кам’янське, Усик І.О., Сава О.Ю.
Номінація «ОСОБИСТИЙ ЗАЛІК», 5 КЛАС
1.Чорний Богдан, КЗ «НВК гімназія №11», м. Кам’янське, вчитель Трусова Л.Б.
2. Лях Єва, КЗ «НВК гімназія №11», м. Кам’янське, вчитель Трусова Л.Б.
3. Бартенєв Нікіта, КЗ «Колегіум – школа №28» м. Маріуполь, вчитель Кравченко В.А.
4. Калінін Іван, КЗ «СЗШ№44» м. Кам’янське, вчитель  Бєлая О.В., Баличева В.М.
5. Лонська Вероніка, КЗ «СЗШ№44», м. Кам’янське, вчитель  Бєлая О.В., Баличева В.М.
6. Сухов Антон, КЗ «СЗШ№44» м. Маріуполь, вчитель Койчева А.М.
7. Гордєєва Злата, КЗ «СЗШ№23», м. Кривий Ріг, вчитель Каплун Т.М.