П'ятниця, 18.08.2017

Російська мова та зарубіжна література

Реалізація вчителя-методиста у роботі обласної творчої філологічної майстерні

Перегляди: 65
03072017-1Методичний проект «Обласні творчі філологічні майстерні» у 2017 році відзначає десятирічний ювілей. З цієї нагоди з’явилась потреба згадати ту щасливу мить, коли думка про нестандартне узагальнення  та  якісну популяризацію роботи високопрофесійних філологів нашої області виросла у конкретний проект. Довго обмірковувалась назва та форма вчительського осередку. Лабораторія, школа, кабінет, гурток, клас, майстерня?! Але згадався  Майстер у М.Булгакова, який уособлював професіонала високого рівня та творчу особистість. Тому вважаємо, що назва «Обласна творча філологічна майстерня» - це саме те, що демонструє суть діяльності керівника та учасників професійного тематичного об’єднання філологів.

Детальніше...

Відкриття чергової обласної творчої філологічної майстерні

Перегляди: 68
Шановні колеги!
Повідомляємо про відкриття чергової обласної творчої філологічної майстерні. Запрошуємо всіх філологів до участі і бажаємо удачі та творчого натхнення.
Тема: «Від творчості вчителя – до творчого учня». Формування креативності учнів засобами дидактичних віршів та творчих винаходів вчителя
Мета:Формувати банк  творчих здобутків вчителів з метою надання допомоги учням  при засвоєнні матеріалу на уроках мови, літератури та позакласній роботі. Засобами творчого потенціалу вчителя формувати зацікавленість предметом, розвивати творчі нахили, самостійність, креативність мислення, удосконалювати літературні можливості філологічно обдарованих школярів для використання у майбутній професії.
Напрямки діяльності:

Детальніше...

Два дня Мастерfest-2017

Перегляди: 159
30-31 марта состоялся долгожданный филологический праздник. В этом году, по словам участников, он был еще интереснее. Все выступления мастеров, которые были запланированы, прошли с большим успехом. За два дня 106 педагогов смогли увидеть высокопрофессиональные мастер-классы лучших филологов нашей области. Многие желающие не смогли попасть на мероприятие. На следующий год Мастерfest будет проводиться в форме вебинара. В ноябре этого года состоятся отдельно мастер-классы И.Доброгорской и И.Дерусовой для филологов, желающих научиться использовать интернет-ресурсы в своей работе.
Предлагаем два дня Мастерfest-2017 в фотографиях. Материалы выступлений размещены в проекте «Російська мова як шкільний предмет та шлях до соціалізаціїучня»

30-31 березня 2017 р. пропонуються майстер-класи для вчителів російської мови, літератури, зарубіжної літератури в рамках проекту «Майстерfest»

Перегляди: 185
Відповідно до плану роботи КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» 30-31 березня 2017 р. пропонуються майстер-класи для вчителів російської мови, літератури, зарубіжної літератури в рамках  проекту «Майстерfest». Минулого року цей захід викликав велику зацікавленість, не всі бажаючі змогли відвідати майстер-класи через нестачу місць. Тому ми повторюємо виступи деяких педагогів за минулорічними темами, але з іншим наповненням. Вперше проводиться методичний батл. Запрошуємо всіх зацікавлених вчителів-філологів у ці дні відвідати відповідні за обраною тематикою майстер-класи.
Надсилаємо план проведення майстер-класів, просимо обов’язково сповістити про приїзд ваших вчителів для формування аудиторій, роздаткового матеріалу, сертифікатів. Тел.056-732-47-58, 097-363-52-63 (Чубарова М.Є).
Вкладення:
Скачати цей файл (2017 графікWord.docx)2017 графікWord.docx32 kB

Обласна творча філологічна майстерня Маркелової Євгенії Вікторівни

Перегляди: 227
Шановні колеги!
Повідомляємо про відкриття чергової обласної творчої філологічної майстерні Маркелової Євгенії Вікторівни. Запрошуємо всіх філологів до участі і бажаємо удачі та творчого натхнення.
Тема: «Від творчості вчителя – до творчого учня». Формування креативностиучнів засобами дидактичних віршів та творчих винаходів вчителя
Мета:Формувати банк  творчих здобутків вчителів з метою надання допомоги учням  при засвоєнні матеріалу на уроках мови, літератури та позакласній роботі. Засобами творчого потенціалу вчителя формувати зацікавленість предметом, розвивати творчі нахили, самостійність, креативність мислення, удосконалювати літературні можливості філологічно обдарованих школярів для використання у майбутній професії.
Напрямки діяльності:

Детальніше...

Областная дистанционная олимпиада по русскому языку «ДОКа - 5» завершена!

Перегляди: 290
Конец года совпадает традиционно с окончанием очередного года областной дистанционной олимпиад по русскому языку и литературе «ДОКа».  Полноценных пять лет  талантливые ребята из всех районов и городов области разгадывают сложные задачи : кто он, «казак Луганский», как написать о квесте любимого героя, как создать собственное послание другу, учителю, любимому городу. И составляют свой словарь из «летних слов», и рассказывают об истории одного слова. И пишут фанфики. Так много открытий, увлекательных работ, работ со словарями, так много мук творчества. И счастья, что все получилось!!!
26 участников этой олимпиады заслуживают доброго слова и поддержки их таланта. Самый активный «коллективный участник» - добрый друг «ДОКи» - Варваровская СШ Юрьевского района и талантливый наставник ребят – Ярослава Жидкова. Открытием олимпиады этого года стали : Емельянова Екатерина – СШ№23, г.Днепр; Рымша Алина – гимназия №1, г.Днепр; Пилюсова Анастасия – Петропавловская СШ№1.
И, наконец, трио победителей :
  • Ким Юлия – 11кл., УВК№28, г.Днепр – 91б.
  • Шаевич Екатерина – 10кл., УВК№59, г.Днепр – 91б.
  • Пилюсова Анастасия – 9кл., Петропавловская СШ№1 – 82б.
Награждение победителей конкурса состоится 12 февраля 2017г. В ДОИППО в день проведения областной олимпиады по русскому языку и литературе. 
Прерседатель оргкомитета ДОКа
Е.В.Гусєва

ФІНАЛІСТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МАРАФОНУ “БЛАГОДІЙНЕ ЧИТАННЯ – 2016 року!»

Перегляди: 528
Номінація «Клас», 8 клас
1.КЗ «СЗШ№2» м. Покров Дніпропетровської області, вчитель Горлова Т.А.
2.КЗ «Гімназія №172» м. Харків, вчитель Стадник О.М.
3.КЗ «СЗШ№1» м. Синельникове, вчитель Рябова Є.Ф.
4.КЗ «СЗШ№124» м. Кривий Ріг, вчитель Чепель Т.К.
5. КЗ «НВК№130» . Дніпро, вчитель Музиченко Л. І.
6. КЗ «Центрально- міська гімназія», м.Кривого Рогу,  вчитель Рудометова О.В.

Детальніше...

"Інтеркроковці" Покрова з Вишгорода

Перегляди: 297
До гуманітарного проекту «ІнтерКрок-2016: Мій навчальний заклад – моє місто», розробленого освітянами Дніпропетровщини, цього року долучився навчально-виховний комплекс Київської області «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ № 1».
І ось  28 – 30 листопада делегацію із м. Покрова, що знаходиться на півдні від обласного центру Дніпро, у степовій зоні, у басейні річок Базавлук, Солона та Каховського водосховища, приймали у себе вчителі та гімназисти «Інтелекту».

Детальніше...