Понеділок, 23.10.2017

Російська мова та зарубіжна література

Олімпіада з польської мови та літератури

Перегляди: 12
Популярність вивчення польської мови з кожним роком зростає. В Дніпропетровській області багато польсько-українських центрів, які пропонують послуги з підготовки до навчання, роботи у Польщі або з вивчення прекрасної мови великого слов’янського народу.
Всеукраїнська олімпіада з польської мови передбачає залучення тих учнів, які вивчають не тільки мову, а й літературу Польщі за програмами Міністерства освіти і науки для шкіл з навчанням на польській мові або з вивченням мови та літератури (польська та зарубіжна) як національної меншини.

Детальніше...

Рекомендації щодо проведення ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури

Перегляди: 35
Третій етап Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури проводиться 13 січня 2018 року. В обласній олімпіаді беруть участь юні філологи 9-11 класів, які стали переможцями районних та міських олімпіад, три переможці дистанційної олімпіади ДОКа та кращий учасник проекту «Школа словесності» під керівництвом академіка Шепеля.

Детальніше...

Положення про проведення Всеукраїнського марафону «Благодійне читання – 2017»

Перегляди: 90
Організатори марафону
  • Кафедра гуманітарних дисциплін ДОІППО  ( методист М.Е.Чубарова );
  • Обласна творча педагогічна майстерня (керівник С.Е. Ільчук );
  • Учасники проекту «Інтеркрок», клубу «Розумники та розумниці» ( КЗ «НВК№2» м. Покров Дніпропетровської області);
Марафон підтримують:

Детальніше...

Відкриття «Школи словесності»

Перегляди: 40
Шановні колеги!
Нагадуємо вам про відкриття «Школи словесності» під керівництвом академіка Ю.Шепеля. «Школа» створена для учнів і вчителів з метою підвищення професійної компетенції, покращення знань з російської мови та літератури, підготовки до олімпіад, налагодження спілкування між педагогами, вченими та тими, хто любить словесність.
Завдання, умови участі, програму див. на сайті http://slovesnost.do.am/(пошук у самому верхньому рядку сторінки інтернету). Відповіді, питання надсилайте за адресою: 123zub@ua.fm.
З 01 жовтня на сайті «Школи» розміщені пропедевтичні завдання для учнів різних класів. Юні філологи мають можливість перевірити свій рівень компетенцій та вирішити подальшу участь у «Школі». У грудні цього року на сайті «Школи» будуть розміщені контрольні завдання, успішне виконання яких, стане шляхом до участі в обласній олімпіаді з російської мови та літератури, а у подальшому майбутньому і роздумів про вступ до філологічного факультету.
Запрошуємо до цікавої роботи та бажаємо успіхів.

Наша перша сходинка «Інтеркроком»

Перегляди: 59
Перебуваючи в постійній взаємодії з навколишнім світом, з дитинства наші діти вибудовують свою соціальну модель спілкування,засвоюють норми й цінності суспільства, у якому вони розвиваються.Суспільство, в свою чергу, сприяє соціалізації, тому що саме спілкуючись, взаємодіючи з іншими, діти розвивають комунікативні навички, будують зв´язок з людьми, які їх оточують.

Детальніше...

Місто, в яке варто повертатися

Перегляди: 43
19 вересня місто Покров вдруге зустрічало учасників Всеукраїнського навчального проекту обласної творчої філологічної майстерні «Інтеркрок».
    Першою вночі 18-го вересня прибула делегація Рибинської ЗОШ Донецької області. Зустрічали біля НВК№2 гостей інтеркроківці та їх батьки та за хвилину розійшлися освітленими вулицями до своїх осель, дивуючись сучасним містом. Вранці в шостому, сьомому та восьмому класі на перший урок з’явилося більше учнів, бо п’ятеро “рибинців» стали учасниками навчального процесу НВК№2, а вчитель Афоніна Наталія Вікторівна презентувала свій навчальний заклад на інструктивно-методичній нараді педагогічного колективу.
   Друга половина дня пройшла в позашкільних навчальних закладах, куди на заняття гуртків та спортивних секцій відправилися «інтеркроківці» Покрова та гості.

Детальніше...

Про проведення І гри «Sunflower» – 2016 та про організацію ІІ гри «Sunflower» – 2017

Перегляди: 67
Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 05.12.2016 №1/9-636 «Про проведення І гри «Sunflower» – 2016 та про організацію ІІ гри «Sunflower» – 2017» повідомляємо, що 30 листопада 2016 року проведено І Міжнародну гру зі світової літератури «Sunflower» – 2016 для учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Дніпропетровська область масово та результативно була представлена на всеукраїнському рівні.
Інформацію щодо підсумків гри «Sunflower» можна отримати на сайті гри:gra-sunflower.com.ua. Телефони оргкомітету: (095)9456090; (063)1130033; (067)7895642 або e-mail:gra.sunflower@gmail.com.
Гра «Sunflower» сприяє долученню учнів до кращих літературних і культурних надбань людства, розвитку молодого покоління українців.     Важливу роль зіграла Гра для існування зарубіжної літератури як предмета у сучасній школі.
У 2017-2018 н.р. ІІ Міжнародна гра зі світової літератури «Sunflower» – 2017 відбудеться 30 листопада 2017 року.
Просимо довести інформацію про гру «Sunflower» до відома педагогічних працівників, учнів для можливої участі в ній.
Перший проректор В.Г.Долгополий
Чубарова М.Є.056-742-47-58