Неділя, 23.04.2017

Фізична культура, основи здоров'я та превентивні проекти

ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ

Перегляди: 1144
16032016 1Європейський Союз (ЄС) та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні з листопада 2015 року розпочали новий проект «Діти миру», метою якого є надання психосоціальної допомоги дітям на сході України та забезпечення їх участі в освітніх програмах. Проект реалізується у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.
Складовою ініціативи ЄС та ЮНІСЕФ «Діти миру» є проект «Вчимося жити разом» з розвитку життєвих навичок та надання психосоціальної допомоги дітям, підліткам та родинам, що постраждали внаслідок конфлікту в Україні. Виконавцями проекту є Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» та Національний Університет «Києво-Могилянська академія». Проект реалізується у двох напрямках – формування у школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній адаптації, та надання дітям і родинам психосоціальної підтримки.
Національний Університет «Києво-Могилянська академія» реалізує проект з листопада 2015 р. У межах проекту заплановано проведення навчальних тренінгів для 4000 педагогів, 450 практичних психологів та 100 соціальних працівників з основ емоційного спілкування, створення довірливого класного середовища – безпечного, відкритого дітям та батькам, сприятливого для розвитку стосунків, захисту від наслідків соціальних катастроф. Протягом листопада 2015 – грудня 2016 р. близько 300 000 дітей та їхніх батьків візьмуть участь програмі психосоціальної підтримки. Програма проекту є комплексною і передбачає допомогу дитині на рівні сім’ї, громади, психологічного консультування та спеціалізованої психотерапевтичної допомоги.

Детальніше...

ПРОЕКТ «Профілактика неінфекційних захворювань серед учнівської молоді»

Перегляди: 247
17102016 1В Дніпропетровській області стартував проект “Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні” в рамках національного плану заходів з імплементації та реалізації програми Європейського Союзу «Європейська стратегія здоров’я - 2020» щодо неінфекційних захворювань на період до 2020 року.
Для впровадження проекту відібрані пілотні школи:

Детальніше...

Тренiнг для iнструкторiв програми "Спорт заради розвитку"

Перегляди: 23
20-22 березня 2017 року кафедрою виховання та культури здоров'я при пiдтримцi ЮНIСЕФ був проведенний тренiнг для iнструкторiв програми "Спорт заради розвитку". В тренiнгу прийняли участь 32 педагога з міст Днiпро, Новомосковська, Павлограда, Тернiвка та Новомосковського району. Мета тренiнгу: пiдготувати вчителiв до проведення занять, навчальних заходiв та поширення iнформацii щодо програм спорт заради розвитку.

Продовжується навчання за проектом "Спорт заради розвитку"

Перегляди: 75
Кафедра виховання та культури здоров'я з 27 лютого по 01 березня 2017 року продовжує проводити навчання за проектом "Спорт заради розвитку" за пiдтримки ЮНIСЕФ. Проект нацiлений на ознайомлення учасникiв з концепцiєю "Спорт заради розвитку", надання iнформацii щодо виникнення булiнгу (насильства) та особливостей його профiлактики як поведiнкового феномену. Учасниками вiдпрацьовуються навички проведення навчальних заходiв, присвячених спорту заради розвитку.

Міжнародний проект "Спорт заради розвитку"

Перегляди: 59
22-24 лютого 2017 року в м. Дніпро стартував міжнародний проект "Спорт заради розвитку" за підтримки ЮНІСЕФ. Проект впроваджується в 5 областях України: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Харківській та Запорізькій. Мета данного проекту -   підготовка вчителів фізичної культури  для впровадження програми "Спорт заради розвитку"  та  проведення навчальних заходів з поширення інформації  щодо проблем виникнення булінгу (насильства) та особливості його профілактики як поведінкового феномену у шкільному середовищі. Кафедрою виховання та культури здоров'я ДОІППО вже проведено  такі тренінги  для педагогів області спільно з ЮНІСЕФ.

Про участь в інформаційній поїздці з питань системи освіти та реалізації програм профілактики ВІЛ/СНІДу в Німеччині в рамках проекту GIZ «Консультування з ВІЛ/СНІД і підтримка інституцій» до Федеративної Республіки Німеччина

Перегляди: 70
07022017 14-9 грудня 2016 року представники обласної державної адміністрації, департаменту освіти і науки, обласного інституту післядипломної педагогічної освіти взяли участь в інформаційній поїздці у складі української делегації з питань системи освіти та реалізації програм профілактики ВІЛ/СНІДу в Німеччині в рамках проекту GIZ «Консультування з ВІЛ/СНІД і підтримка інституцій» до Федеративної Республіки Німеччина.

Детальніше...

Діяльність проекту «Консультування з ВІЛ/СНІД та підтримка інституцій» протягом 2016 року: Профілактика ВІЛ у навчальних закладах

Перегляди: 213
У 2016 році три інтерактивні профілактичні інструменти («Маршрут Безпеки», «Профілактика ВІЛ на робочих місцях у навчальних закладах» та «Чесна Гра») було успішно впроваджено у фокусних регіонах Проекту «Консультування з ВІЛ та підтримка інституцій» – Дніпропетровській та Запорізькій областях. У Дніпропетровській області проводилась робота за всіма трьома інструментами, в той час як у Запоріжжі було впроваджено два з них: «Маршрут Безпеки» та «Профілактика ВІЛ на робочих місцях у навчальних закладах».
«Маршрут Безпеки»

Детальніше...