Понеділок, 22.01.2018

Інформаційний лист-запрошення на Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Духовність як ціннісна фундація сучасної освіти»

10 листопада 2016 року на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Духовність як ціннісна фундація сучасної освіти»
Мета: обговорення шляхів духовно-ціннісної модернізації сучасної української освіти
Основні напрямки роботи конференції:
  • Теоретико-методологічні засади духовно-ціннісної освіти та виховання.
  • Сучасні форми освітньої репрезентації традиційних духовних цінностей.
  • Управлінські аспекти духовно-ціннісного зміцнення освітнього середовища.
  • Інтегрування традиційних духовних цінностей в освітньо-виховний процес: досвід і перспективи.
  • Духовні цінності як основа національно-патріотичного виховання
  • Соціальні проекти духовно-ціннісної модернізації освіти.
  • Соціальні практики втілення традиційних духовних цінностей в освітнє середовище.
  • Духовно-ціннісний потенціал медіаосвіти.
  • Психолого-педагогічний супровід формування духовних цінностей особистості в системі шкільної та позашкільної освіти.
  • Складові духовного здоров’я: освітянський аспект
Мови конференції: українська, російська, англійська.
За підсумками роботи конференції буде видана збірка матеріалів конференції, яка вийде протягом місяця після її проведення. Друк статей - за рахунок авторів. Вартість оргвнеску, до якого входить публікація програми та збірки матеріалів конференції – 150 грн. Для докторів наук публікація матеріалів безкоштовна (одноосібно). Очні учасники конференції отримують сертифікати безкоштовно. Заочні учасники також можуть додатково замовити сертифікати, вартість яких становить 10 грн. Також редакція може здійснити розсилку матеріалів поштою. Вартість пересилки – 25 грн.
Вимоги до оформлення статті: текст подавати обсягом до 4 сторінок. Текст набирати у форматі редактора MS Word шрифтом «Times New Roman», розмір шрифту – 14, міжрядковий інтервал – 1,5. Параметри сторінки: зверху, знизу, ліворуч, праворуч – 2 см, абзацний відступ – 1 см. На першій сторінці у правому верхньому куті – ініціали й прізвище автора. Назву статті друкувати по центру великими літерами (шрифт жирний). Посилання на цитовані джерела подавати у квадратних дужках після цитати. Перша цифра – номер джерела в списку літератури, друга – номер сторінки, наприклад: [17,с.5]. Список використаної літератури за необхідності подавати в кінці статті після слів «Список використаних джерел» й оформляти в алфавітному порядку відповідно до бібліографічних вимог.
Учасники конференції мають до 5 листопада 2016 р. відправити на електронну адресу: doippo.phil.edu@gmail.comз поміткою «на конференцію»:
1) заявку на участь у конференції (зразок додається);
2) статтю;
3) відскановану чи сфотографовану копію чеку про переказ організаційного внеску (плати за статтю) та (за необхідності) оплати за пересилку і сертифікат.
Реквізити для перерахунку оргвнеску: картка «Приватбанку» за номером 4149 4978 6195 0550, призначення платіжу: поповнення рахунку Лисоколенко Тетяни Володимирівни.
ОРГКОМІТЕТ: З питань конференції звертатися до: Рогової Олени Георгіївни, завідувача кафедри філософії освіти ДОІППО. Контактні телефони: 056-732-47-50, 067-365-31-38, e-mail: doippo.phil.edu@gmail. Адреса оргкомітету: м. Дніпро, вул.Володимира Антоновича, 70, к. 205 (кафедра філософії освіти), ДОІППО.
Початок конференції 10 листопада 2016 року о 10.00 в приміщенні КВНЗ «ДОІППО» за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 70 (проїзд від залізничного та автовокзалу трамваєм № 11 до зупинки «вул. Володимира Антоновича»; маршрутними таксі № 34, 106, 155 до зупинки «вул. Володимира Антоновича»; № 73, 150 до зупинки «вул. Громова»).
Оргкомітет не забезпечує проживання та харчування учасників конференції. Вартість проїзду та проживання за рахунок установи, що відряджає.  
Зразок оформлення заявки:
ЗАЯВКА
На участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції
«Духовність як ціннісна фундація сучасної освіти»
Прізвище, ім'я, по батькові (повністю):___________________________________
Науковий ступінь, вчене звання (якщо є):_________________________________
Місце роботи /навчання:_______________________________________________
Посада:______________________________________________________________
Поштова адреса з індексом (якщо необхідна пересилка матеріалів)_____________________________________________________________________
Телефон моб. (обов’язково):____________________________________________
Електронна адреса (обов’язково):________________________________________
Напрямок участі у конференції:__________________________________________
Тема доповіді (статті)___________________________________________________
Форма участі у конференції: Очна / Заочна
Чи є потреба у сертифікаті: Так/Ні
Чи є потреба у розсилці поштою: Так/Ні