Понеділок, 18.12.2017

ПРО ПІДСУМКИ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Відкрита освіта та соціальна комунікація: світоглядні та інструментально-технологічні аспекти реалізації»

10 листопада 2017 р. на базі КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Відкрита освіта та соціальна комунікація: світоглядні та інструментально-технологічні аспекти реалізації», метою якої стало об’єднання зусиль науковців та освітян у визначенні основних аспектів розвитку відкритої освіти та соціальної комунікації в їх світоглядному та інструментально-технологічному вимірах; поширення кращого досвіду реалізації моделей відкритої освіти в Україні та на Дніпропетровщині; визначити потенціал відкритої освіти як ресурсу розвитку індивідуальних освітніх траєкторій особистості та медіатворчості.
В рамках конференції були презентовані нові курси та майстер-класи авторів платформи PROMETHEUS. Виступили: автор курсу «Критичне мислення для освітян»журналіст, редактор, фахівець з видавничої справи; вчитель медіаграмотності та зарубіжної літератури; директор СШ№148 ім. Івана Багряного м. Києву; член Колегії Міністерства освіти і науки, медіатренер, медіааналітик, консультант медіаосвітніх проектів Сергій Горбачов; розробник курсів та координатор змішаного навчання від «Prometheus», вчитель інформатики Магдалинівської ЗОШ Катерина Лимар; кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей КПІ ім. Ігоря Сікорського Ярослав Симчук.
Також були підведені підсумки ІІ обласного конкурсу на кращий дистанційний ресурс, переможці отримали грамоти та цінні подарунки.
Дякуємо за цікаві доповіді, корисні поради, великі перспективи у спільних проектах. Особлива подяка Висоцькій Ользі, доктору філософських наук, доценту, декану факультету відкритої освіти та стажування КВНЗ «ДОІППО», Харлаш Людмилі, заступнику декана, Бутурліній Оксані, завідувачу кафедри управління інформаційно-освітніми проектами, Коляді Ірині, Дуднику Володимиру, Ользі Пилипенко, Михайлу Дзиговському та іншим працівникам кафедри.