Понеділок, 22.01.2018

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА-2017

25052017
 
Шановні освітяни Дніпропетровщини!
 
Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти щиро вітає педагогічні колективи, працівників освіти загальноосвітніх навчальних закладів,батьківську громадськість області зі святом Останнього дзвоника!
У переддень  свята прийміть наші щирі побажання щодо успішного його проведення, яскравості й емоційної наснаженості дійства!
Минає ще один навчальний рік у надзвичайно буремний і відповідальний для нашої країни час. Національно-патріотичне виховання молодого покоління є одним із найважливіших завдань сучасної школи,  а патріотичні почуття і переконання мають бути у кожного свідомого громадянина. Пам’ятаймо мудрі слова В.О.Сухомлинського: «Патріотичне виховання – це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить…людина, яка формується».
 Свято шкільного Останнього дзвоника – перше «доросле свято» кожної людини!
Для випускника школи - це віха, яка відділяє безтурботне дитинство  від майбутнього незнайомого самостійного життя, підведення перших життєвих підсумків, розставання з друзями дитинства, учителями, звичним устроєм життя!
Для  вчителя  - ще одна перевірка його професіоналізму, оцінка багаторічної напруженої праці.
Для батьків  - новий етап відповідальності, переживань, можливість протягом короткого часу ще раз «прожити» 11 років шкільного життя своєї дитини.
 «Останній дзвоник» щороку і для кожної школи – індивідуальне, неповторне і надзвичайно позитивне свято, це – одна з найважливіших подій шкільного життя, яка запам’ятовується на все життя. Нехай урочисте звучання шкільного дзвоника, доброзичливість, тактовність, піднесений настрій, взаємоповага об’єднають усіх учасників заходу! Щасливої долі усім випускникам, професійного злету педагогам, витримки й відповідальності батькам! Усім – міцного здоров’я, нових звершень, радості, тепла душі і любові, успіхів!
Це свято об’єднує нас усіх!
З повагою, ректор інституту
М.І. Романенко
і колектив КВНЗ
«Дніпропетровський обласний інститут
післядипломної педагогічної освіти»