Понеділок, 22.01.2018

ВЕБІНАР 18 травня 2017 року

webinar18 травня 2017 року о 10:00 відбудеться вебінар за темою: "Проблеми стандартизації в світі та сучасна перебудова мислення при впровадженні принципів наступності та послідовності всіх ланок освіти в процесі підготовки учнів до міжнародного оцінювання PISA-2018"
Перелік основних питань:
1.Аналіз сучасних міжнародних рейтингових топ-систем.
2. Проблемні питання змістовної складової сучасних систем міжнародної та вітчизняної стандартизації в освіті.
3. Собливості впровадження принціпів наступності та послідовності всіх ланок системи вітчизняної освіти в умовах викликів пдігоговки учнів до участі у Програмі міжнародного оцінювання учнів PISA-2018.
Категорія учасників: методисти управлінь, відділів освіти виконкомів міських(районних) рад та райдерадміністраці, що відповідають за роботу дошкільних навчальних закладів та початкову освіту, завідуючі дошкільних навчальних закладів, керівники відповідних методичних об'єднань, керівники структурних підрозділів освіти виконавчих органів об'єднаних територіальних громад, які очолюють цей напрям роботи.
Доповідачі: Тарабасова Л.Г., зав.кафедрою дошкільної та початкової освіти, кандидат педагогічних наук Мегега Г.Б., доцент кафедри.
Посилання на вебінар webconnect.dp.ua/webinar1