Понеділок, 22.01.2018

Всеукраїнський науково-практичний семінар «Рівний доступ до якісної освіти: проблеми впровадження дистанційного навчання школярів»

24 лютого 2017 року на базі КВНЗ «ДОІППО» відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Рівний доступ до якісної освіти: проблеми впровадження дистанційного навчання школярів». З вітальним словом до всіх присутніх звернувся ректор КВНЗ «ДОІППО», д.філос.н., професор Романенко Михайло Ілліч.
Про стан впровадження дистанційного навчання в Україні учасники семінару дізналися завдяки он-лайн спілкуванню з начальником відділу цифрової освіти, фінансової грамотності та навичок Інституту модернізації змісту освіти МОН Косик Вікторією Миколаївною.
Досвід впровадження дистанційних форм навчання в Дніпропетровській області був презентований керівництвом ДОІППО.
Про новітні ресурси для дистанційного навчання, тренди та інноваційні підходи в онлайн-освіті розповіли досвідчені спікери, завдяки яким учасники семінару познайомилися з он-лайн платформами: "Класна Оцінка", «Prometheus», «EdEra».
Після пленарного засідання відбулися секції, на яких продовжилося обговорення ключових питань організації освітньої комунікації учнів, вчителів і батьків, підвищення професійної майстерності педагогів, використання Сервісів Веб-2.0 в дистанційному навчанні школярів.
Матеріали науково-практичного семінару можна завантажити за посиланням: