Понеділок, 23.10.2017

Моніторинг якості освіти

Перегляди: 516
Нормативно-правова база з питань моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання
22042016 1ЗАКОНИ УКРАЇНИ
УКАЗИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Нормативні документи Міністерства освіти і науки України
Перегляди: 1038
05102017 2Шановні колеги та учні 10-х класів!
КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» просить ВАС з 10 по 25 жовтня 2017 року взяти участь у моніторинговому дослідженні стану організації патріотичного виховання в ЗНЗ Дніпропетровської області.
Опитування носить конфіденційний характер.Точність отриманих результатів анкетування залежить від Вашої об’єктивності та відвертості. Результати будуть використані лише в узагальненому вигляді.
Для заповнення анкети (додаток 2) для заступників директорів з виховної роботи або осіб, які відповідають за виховну роботу в загальноосвітніх навчальних закладах МІСЬКОЇ МІСЦЕВОСТІ необхідно перейти за посиланням https://goo.gl/52oPEQ.

Детальніше...

Перегляди: 45
Про ЗНО 2017 року
Шановні колеги!
18092017 1
Навчально-методичний відділ моніторингу якості освіти КВНЗ «ДОІППО» повідомляє, що інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» за результатами ЗНО 2017 року складено:
та наданоалгоритм розрахунку рейтингового бала.Детальніше про алгоритм розрахунку рейтингового бала дивіться за посиланням.
Звертаємо увагу, що в якості вихідних даних для формування рейтингу були використані лише результати  зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2017 році (випускники шкіл минулих років, які складали тести у 2017 році, у рейтингу не враховані).
Тому вони можуть слугувати інформаційно-аналітичною базою при проведенні різнорівневих моніторингових досліджень.
Перегляди: 38

 05092017 1Шановні колеги, учасники курсів підвищення кваліфікації!

КВНЗ “Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” пропонує ВАМ взяти участь у моніторинговому дослідженні дослідженні внутрішньої системи забезпечення якості післядипломної педагогічної освіти.
Опитування носить конфіденційний характер. Результати будуть використані лише в узагальненому вигляді.
Для заповнення анкети необхідно перейти за посиланням: https://goo.gl/wDfbNi.
Точність отриманих результатів анкетування залежить від Вашої об’єктивності та відвертості.
Заздалегідь вдячні за співпрацю.
Перегляди: 80
20062017 1Сучасна школа орієнтована на те, щоб зробити випускника конкурентноздатним у 21-му столітті - випустити зі школи всебічно розвинену, здатну до критичного мислення цілісну особистість, патріота з активною позицією, інноватора, здатного змінювати навколишній світ та вчитися впродовж життя.
Математична грамотність – це здатність особи до визначення й усвідомлення ролі математики в сучасному світі, надання добрих обґрунтованих суджень, уміння використовувати математику в особистих цілях і в суспільному житті.
Тому згідно з річним планом роботи КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» (далі - ДОІППО) на 2017 рік навчально-методичним відділом моніторингу якості освіти спільно з кафедрою природничо-математичної освіти протягом березня-травня поточного року проведено порівняльний аналіз даних пілотного моніторингового дослідження рівня математичної грамотності учнів 10 класів з результатами ЗНО-2016 з математики випускників 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області (далі – ЗНЗ).
Перегляди: 101
01062017 1Згідно з річним планом роботи КВНЗ «ДОІППО» на 2017 рік та з метою вивчення готовності сучасних випускників до вибору життєвих перспектив, ведення здорового способу життя, професійного самовизначення навчально-методичним відділом моніторингу якості освіти КВНЗ «ДОІППО» протягом квітня 2017 року проведено моніторингове дослідження обласного рівня «Випускники на порозі дорослого життя», в рамках якого здійснювалося опитування учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів (далі-ЗНЗ) області.

Детальніше...

Перегляди: 62
Інформує прес-служба УЦОЯО
28042017 2ТОП-7 запитань та відповідей щодо апробації завдань для моніторингу початкової освіти (26.04.2017)
У травні 2017 року відбудеться апробація завдань для моніторингу початкової освіти. Український центр оцінювання якості освіти пропонує ознайомитися з найбільш актуальними питаннями щодо цього та відповідями на них.
 Хто братиме участь у моніторингу і хто його проводитиме?
Навесні 2018 року Український центр оцінювання якості освіти проведе моніторингове дослідження читацької та математичної компетентностей четвертокласників. Дослідження не буде загальнообов’язковим. У ньому зможуть узяти участь лише ті навчальні заклади, що потраплять до репрезентативної вибірки. Вибірка формуватиметься таким чином, що результати моніторингу відображатимуть стан навчальних досягнень випускників початкової школи всієї країни. Очікується, що учасниками дослідження стане близько 6 000 учнів різних типів загальноосвітніх закладів, розташованих у міській і сільській місцевостях.